Naozaj tým ženám niekedy nerozumiem. Bavia sa s naparujúcimi sa frajermi, ktorí v sebe nemajú štipku slušnosti a spôsobov a dávajú im nádeje, aj keď vedia, že sú to klamári,  ktorými ide iba o zblíženie na jednu noc.

Nechajú sa obchytkávať, plieskať po zadku, smejú sa na oplzlostiach a sexistických poznámkach a keď k tomu jednorázovému sexu na záchode, na stole, v aute, vo výťahu, v lese, na barovom pulte, či na lavičke dôjde, tak sa tvária ublížene, sklamane a znovu vraj naleteli chlapom.

Ženy, uvedomte si, že keď niekto od vás už od začiatku nežiada viac, než len nahé fotky vašich zadkov, pŕs a vagíny, tak ho asi vaša osobnosť, záľuby, vlastnosti a pocity nezaujímajú. Netvárte sa preto prekvapene a ublížene, keď mu poslúžite len ako mäso s dierami. Samé ste to dopustili. Oddáte sa niekomu už na prvom rande, aj keď tušíte, že hneď potom príde ochladenie, pretože všetky indície a náznaky k tomu smerovali. Koho je to teda vina?

Po niekoľkonásobnom “naletení” sa stále nepoučíte a opakovane vyhľadávate rovnaké typy. Čo na tom, že je to slizké individuum, s neslušnými návrhmi a poznámkami. Hlavne, nech má uniformu, tetovanie, značkové oblečenie, alebo drahé auto. Pokojne nech má odporný chrup, žalostnú slovnú zásobu a hrubé chovanie. Prehlasujete, že túžite po láske, porozumení a zázemí, no stačia vám prvoplánové sladké reči, sexistické narážky a vulgárnosť. Úmyselne prehliadate fakt, že tam chýba skutočný záujem o vašu osobu. Že sa vás nikto neopýta na záujmy, rodinu, čo sa vám páči a čo nie, čo vám prekáža, čo vám chutí, čo by ste chceli a pri nahodení vážnej témy vám nevadí, že v dotyčnom nenachádzate pozorného poslucháča. Nevadí vám, že ho nezaujímajú vaše výlevy, problémy, starosti, zlozvyky, neresti a nedostatky a pritom to je dôkaz toho, že sa táto osoba neplánuje zdržať vo vašom živote dlho.

Otvorte oči a nesťažujte sa na to, že stále niekomu naletíte. Nehrajte celoživotné sklamanie, pretože vždy tušíte, že k tomu sklamaniu dôjde.

Možno je čas dívať sa inam. Možno máte vo svojej blízkosti niekoho, kto má vo svojej moci urobiť vás šťastnými, no nikdy nedostane šancu. Možno prichádzate o celoživotné naplnenie a šťastie.