Dovoľte mi predstaviť vám rok 2024. Svet sa uberá správnym smerom a všetci sú spokojní s tým, kadiaľ je unášaná spoločnosť a definícia človeka.

Kým ženy s koňskými tvárami, objemnými stehnami, zarastenými bruchami a vredmi na ramenách makajú s vyšinutým výrazom v očiach v posilňovni, chlapi  s dlhými nechtami sa vrátili  od kaderníka a obsadili kuchyne, aby sa aspoň raz za čas použil v domácnosti riad a príbor.

Heterosexuálne vzťahy sú prežitkom a sú prenasledované okolím. Šialená verejnosť už dávno presadila homosexuálne manželstvá a moderná veda a genetika sa postarali o to, že chlapi v obrovských bolestiach rodia zdegenerované deti. Do ulíc vychádzajú demonštrovať rozmaznané ženy v ružových tielkach so svojimi psíkmi, oblečenými do domácich úborov a sú ochotné z lásky k svojmu umelo vyšľachtenému domácemu miláčikovi vynosiť vo svojej maternici zvierací plod. Sobáše človeka so zvieraťom vláda po dlhodobom lynčovaní sociálnych sieti novodobými, sfanatizovanými zoofilmi schválila už pred troma rokmi a všetky psy v krajine vlastnia občiansky preukaz a ich práva ochraňuje ústava. Ostatné živočíšne druhy sa prestali považovať za živé tvory a ich úmrtia a utrpenia nemajú až takú váhu. Novým a úspešným biznisom sa však stávajú verejné domy a eskortné služby so zvieratami.

Mnohým ľuďom už nestačilo podobať sa dobytku piercingmi v nosoch a vytetovanými znakmi po telách a tak si na chodidlá nechávajú naraziť kopytá a na chrbty prišiť sedlá.

Pije sa výhradne mlieko, alebo víno, ktoré zároveň slúži na varenie, hygienu, umývanie. Voda je znečistená natoľko, že popiera fyzikálnu definíciu tečenia. Hlboko v horách stráži vyzbrojené vojsko posledné čisté pramene a jazierka, aby sa školské exkurzie mohli raz za rok prísť na vlastné oči pozrieť, ako kedysi vyzerala voda.

Sú zamestnávaní a vrcholovému športu sa venujú už len hendikepovaní. Zábavou sa však opäť stávajú gladiátorské zápasy a popravy, celodenne vysielané ako jediný program v televízii.  Tešia sa veľkej popularite a účasti divákov.

Na základných školách sú hneď vedľa šatní umiestnené osobné trezory pre žiakov, aby si do nich mohli uložiť zbrane a drogy. Vyučovanie prebieha výlučne cez holografický obraz, pretože všetkých učiteľov zavraždili neschopní rodičia primitívnych detí. Pomedzi školské lavice neustále pobehuje obsluha hore bez a žiakom ponúka výhradne alkoholické nápoje.

Mladé dievčatá si už v dvanástich rokoch zarábajú sexom a v štrnástich odchádzajú do predčasného dôchodku, pretože ich vagíny sú vyťahané, ako sveter bezdomovca.

Chlapci dorastajú do maximálnej výšky 120 centimetrov, pretože sú leniví už aj rásť a v reštauráciach a baroch im pod zadky podkladajú vankúše, aby dosiahli na stôl a mohli si naňho vyložiť lakte s náboženskými tetovaniami. Ústa im zakrpateli len na obvod cigaretového filtra, pretože chválenkárstvo sa z papulí prenieslo na potlače na tričkách. Všetky ostatné témy vzájomnej komunikácie sa vytratili už dávno.

Súčasťou konštrukcie motocyklov je stojan na infúziu a človek je počas jazdy napojený na elektrody, aby sa uchovali orgány v umierajúcom tele hazardéra, bezprostredne po dopravnej nehode.

Zo slovníkov bol vyškrtnutý pojem „rasizmus“, pretože neustálym miešaním rás po celom svete, sú všetci ľudia oranžoví. Spievanie národnej hymny je však aj naďalej vážny zločin a trestá sa smrťou.

Horia štátne inštitúcie.  Odporné staré úradníčky vybehujú v panike z budov s horiacimi frizúrami a šálkou kávy v roztrasených rukách. Dlhy sú kompenzované chirurgickým  odnímaním orgánov súkromnou najatou firmou.

Všetky teroristické organizácie boli vyvraždené armádou, zloženou z násilníkov bez svedomia a  beštiálnych sériových a masových vrahov, neštítiacich sa zabiť ženu, ani dieťa. Nebezpečnú zver bolo nutné loviť ešte nebezpečnejšou, krvilačnejšou zverou. Tá bola po úspešnom vyhladení všetkých členov teroristických skupín zneškodnená odpálením náloží, umiestnených  na ich krkoch.

Umenie a literatúra je vecou dávnej minulosti, pretože ľudia stratili schopnosť rozoznávať krásu a užiť si ju. Čítať dokážu už len vládni predstavitelia jednotlivých krajín, ktorí nahradili neschopných prezidentov, majú absolútnu moc nad svojou krajinou, no stále ich zaujíma história, uchovaná v knihách. Neposlušnosť a porušovanie zákona sa trestá výhradne smrťou. A to aj za pľuvance na zemi .

Ľudia sa rodia so zakrpatenými ušami a v desiatom roku sa im priamo do mozgov implantujú miniatúrne mobilné telefóny, aby mohli medzi sebou komunikovať na diaľku.

Posledný zamilovaný človek umrel unavený, utýraný a sklamaný, za prítomnosti médií. Dožil sa žalostného veku. Odvtedy sú ľudia odolní voči vzájomným sympatiám a pocitom. Sex je už len pudová, zvieracia závislosť, slúžiaca na rozmnožovanie a uchovanie rodu. Z kalendárov sa vytratili informácie o meninách. Ľudia stratili identitu a odlišné mená im sú zbytočné.

Všade sa váľajú mŕtvoly a sú jediným kontrastom medzi obrovskými vyasfaltovanými a betónovými plochami, na ktorých stoja miliardy áut, z toho polovica bez žijúceho majiteľa.

Obchody s potravinami sa spojili s predajňami stavebného materiálu a už len hŕstka ľudí na odľahlých miestach planéty pestuje ovocie a zeleninu a chová zvieratá na mäso. Prísne stráženú vodu musia kradnúť a často umierajú v boji.

Všade výtvor hlúposti, ignorantstva, kompromisov, tolerancie. Extrémny svet protikladov.