Môže byť chlap drsný, tvrdý, nebojácny, grázel, bitkár, svalovec, športovec, pracant, svetaskúsený, zjazvený, otužilý. Každého ale zloží žena. Či už v dobrom, alebo v zlom.

Mnohých tvrďákov a drsňákov buď zlomila, napravila, alebo rozcitlivela prítomnosť ženy, pretože buď pri nej spoznali lásku, nehu, trpezlivosť, alebo sklamanie a bolesť, horšiu než polámané kosti.

Mnohým bitkárom zmenila žena ruky, pretože zistili, že to nie sú iba päste, ale aj objatie, pohladenie, kvet medzi prstami. Alebo ich prinútila plakať aj bez úderov.

Mnohým grázlom a nervákom vyčarovala žena na tvári úsmev, venovala im pokoj v duši a kľudný spánok. Alebo z nich urobila ešte väčších grázlov, keď to nedopadlo najlepšie.

Nejednej unavenej, znudenej, či depresívnej duši dodala ženská spoločnosť chuť žiť a nachádzať v sebe pekné miesta. Alebo ich unavila ešte viac a zadupala hlbšie, než je peklo.

Mnohým zbabelcom dodala ženská podpora odvahu, ľahostajných naučila zodpovednosti, kriminálnikov donútila oľutovať svoje zlé skutky, hanblivým pomohla k činom a nesmelým presadiť sa. Skúsených zaučila, horlivých naučila relaxovať. Tým s temnou minulosťou sa pri žene dostalo pochopenia, možnosti nového začiatku, alebo opovrhnutia a výčitiek. Znalcom ukázala, že je ešte mnoho nepreskúmaného, kam by sa mohli vydať spolu, alebo kam spolu nikdy nepôjdu a čo nikdy nezažijú. A tým, čo už ani nedúfali, dala žena milujúcu rodinu, alebo im všetko vzala.

Tak ako mnohých chlapov žena podporila a vyliečila im dušu, zlomené srdce, sebadôveru, tak mnohých potopila, ošklbala, ponížila, využila, zruinovala, udala. Buď v nich zasiala nádej, láskavosť, ochotu, odvahu, alebo zabila očakávania, nehu, romantiku, dôstojnosť, pokoj v duši a zjazvila posledné čisté miesto v srdci.

Všetkým chlapom ovplyvní život žena – stará mama, matka, manželka, partnerka, dcéra, učiteľka, ale aj zákerná frajerkina kamarátka, zlomyseľná svokra, nenásytná milenka, frigidná šéfka, či otravná suseda.