Niekoľkokrát som bol svedkom zvrátených homosexuálnych pochodov v Prahe a bolo to niečo neskutočné. Prirovnal by som to ku karnevalu, za ktorý sa hanbia dokonca aj slušne žijúci homosexuáli. Tí sa od týchto ceremónií dištancujú, je im to dokonca bytostne odporné a uráža ich to. Majú svoje súkromie, tak ako heterosexuálne páry, ktoré to nepotrebujú trúbiť do sveta a na verejnosti si olizovať penisy, alebo vagíny.

Vždy sa opakuje rovnaký scenár. Do ulíc vylezú ľudia, aby mohli budiť pozornosť krikom a nadávkami. Mnohí ľudia na ulici a v obchodoch sa báli, pretože nevedeli, čo sa to deje. A k týmto individuám sa pridajú ďalší, ktorí si naivne myslia, že svojou prítomnosťou podporujú slobody homosexuálov. Podporujú však iba zvrhlosť, pretože podľa mňa tie extravagantné, ukričané typy ani nie sú homosexuálne orientovaní, ale iba chcú zaujať a niekam patriť. Ich sympatizanti a poniektorí samotári, alebo šikanovaní sa nechajú strhnúť davom a cítia sa ako členovia nejakej komunity, ktorá má pozornosť, silu a podporu, no nezamýšľajú sa nad podstatou. Či takýto “boj” chcú aj všetci ostatní homosexuálne orientovaní, ktorí sa týchto pochodov nezúčastňujú. Je ich totiž oveľa viac, ako tých, ktorí pochodovať chodia a mnohí z nich sa so svojou orientáciou zmieriť nedokážu a nechcú. Poniektorí mi totiž rozprávali, že sa s tým naozaj zmieriť nevedia a radi by to zmenili, keby to šlo. Nechodia to však vykrikovať do sveta s tým, že je to normálne a prirodzené, pretože vedia, že nie je. Ináč by si nepriali, aby mohli z lásky splodiť dieťa. Každé dieťa totiž chce byť plodom lásky dvoch ľudí a nie predmetom súdov, diskusií, rozmarov alebo demonštrácií. A už zo základnej školy vieme, že chlap chlapovi, žena žene, zviera človeku, ani žiadny predmet vo vagíne dieťa nesplodí.

Poznám kopu homosexuálov a hanbia sa za tieto pochody a celú tú propagandu okolo toho. Sú to totiž nenápadní ľudia, ktorí majú svoj vzťah, prácu, bývanie, pokojný život. Často sú to veľmi chytrí, sčítaní, talentovaní, pracovití a rozhľadení ľudia, ktorí navonok pôsobia úplne normálne a svoj milostný život nechávajú za zavretými dverami spálne, tak ako to robia aj heterosexuálne vzťahy, ktoré taktiež nepotrebujú do sveta roztrubovať svoju sexualitu. Sú to naši kamaráti, kolegovia, susedia. Sú medzi nimi talentovaní umelci, remeselníci, umelci, chápaví a obetaví priatelia.

Každý homosexuál, ktorý odstráni tú svoju zbytočnú falošnú hrdosť, že aký je rád takto orientovaný, si musí priznať, že to nie je normálne, ani prirodzené. Pretože keby bolo, tak nikde vo svete nikdy nevznikne polemika, ani diskusia, či je to normálne, alebo nie. Bralo by sa to ako samozrejmosť rovnako, ako že sa zem točí okolo slnka, alebo že je Bratislava hlavné mesto Slovenska. Ale tá diskusia a pochybnosť vznikla a niečo je toho príčinou. Vážnou a opodstatnenou príčinou.

Jednou z týchto príčin je práve táto propaganda a vykrikovanie do sveta, násilná extravagancia, zvrhlosti, nahota a všetko, čo patrí za zavreté dvere. Ale to abnormálne sa začalo preháňať až tak, že sa stavia nad to normálne a prirodzené. Pre živé tvory ale vždy ostane normálne a prirodzené plodiť a rozmnožovať sa. A nikto, kto sa preoperuje, zmení si pohlavie, alebo o sebe tvrdí, že je poštová schránka, stolička, lúster a podobne, nemôže bojovať za ochranu prírody a životného prostredia, pretože sa proti tej prírode postavil. Ona totiž vždy najlepšie vie, kto má ako vyzerať a kto má byť v akom tele. A kto sa tak necíti, tak nech si ten boj proti prírode a prirodzenosti nechá na doma a nerobí hanbu a trápenie tým, ktorí tiež patria do tejto komunity, no v zásade odmietajú propagovanie, zvrhlé aktivity a ceremónie okolo toho.

A viete, čo bol vedľajší produkt týchto protestov? Ozvali sa aj pedofili, že chcú taktiež svoje práva, pretože sa dobrovoľne nerozhodli, že budú pedofilmi. Dokonca sa vyjadrovali, že sú na to hrdí a že na tom nevidia nič zlé, pretože aj dieťa už vie, čo mu je príjemné a čo nie. Čo sa mu páči a čo sa mu nepáči. A do toho vyjadrenie nejakého učiteľa, že je tiež pedofil, no prečo by nemohol organizovať detské tábory. Dali by ste tam svoje dieťa? Pre mnohých je toto v dnešnej dobe odpornosťou a trestuhodnou zvrhlosťou. Ale to bola v minulosti aj homosexualita. A dnes  ju tu máme verejne hlásanú, chválenú a označovanú za niečo normálne a prirodzené. Čo ak o 10 – 20 rokov sa takto bude podporovať aj pedofília? Dnes je to neprípustné, no čo v budúcnosti?

 

PS: Dovolil som si k tomuto vyjadriť svoj názor, keďže zatiaľ žijeme v demokratickej krajine. Nemusí sa s ním nikto stotožňovať, ani so mnou súhlasiť. Základom je však slušná diskusia, nie nadávky, hádky, zúrivé obhajovanie toho svojho alebo delenie sa na dobrých a zlých kvôli názoru.