Určite to poznáte aj vy. Špinavé, vulgárne, jednoduché, prefetované, prechlastané, obmedzené, alebo radodajné ženy sú všade okolo a je ich priveľa. A je tak veľmi úsmevné, keď si zrazu zo dňa na deň zmyslia, že budú hlásať dobro a urobia zo seba dokonalý model osvietenia, uvedomenia. Škoda, že si to myslia len ony.

Začnú dávať rozumy kamarátkam a ostatným ľuďom, ktorí majú tie isté chyby. Vymazávajú priateľov zo sociálnych sietí, pretože si myslia, že práve oni ich ťahajú dole a môžu za ich zlyhania. Píšu motivačné statusy, dávajú rady, hlásajú lásku, slniečko, dobro, srdiečka, kvietočky. Zverejňujú fotky z prírody s popisom, ako sa majú skvele a všetci im to môžu závidieť. Zrazu si uvedomia, že majú aj rodinu a začne byť pre nich na prvom mieste. Ale to len naoko, pre sledovateľov ich profilov na internete, aby ukázali, že sú citlivé a zodpovedné matky. Začnú byť proti chlastu, skazenosti, príležitostnému sexu, alebo si rovno odstránia účet na sociálnej sieti, ale tým len popierajú seba. Pohybujú sa priestorom, akoby lietali, rozdávajú násilné, zubaté úsmevy a rady, ospevujú pozitívne myslenie, zdravý spôsob života, meditácie, cvičenie, vernosť a posvätnosť tela.

Chodia na výlety, do prírody, čítajú motivačné knihy a literatúru na rozvoj osobnosti, zaujímajú sa o filozofiu, duchovno a alternatívne spôsoby života, medicíny, myslenia. Je to bohužiaľ ale len beh na krátke trate a čoskoro sa opäť vrátia k svojim nerestiam a zlozvykom, alebo ich budú robiť tajne, aby si zachovali tvár pred ostatnými.

Prvoplánovosť, pokrytectvo, neúprimnosť, vypočítavosť.