Nielen ženy, ale aj mnohí chlapi pozerali a pozerajú telenovelu Skrytá vášeň a to aj preto, lebo sa chceli podobať na niektorého z bratov Reyesovcov. Alebo sa v nich videli. Ideálne v Juanovi.

Neviem ale o tom, že by Juan jebal kade tade, že by podvádzal Normu, alebo že by ju bil, že by si požičiaval peniaze od kamarátov a potom im nevracal a nezdvíhal telefóny, alebo že by sa chvastal, chválil, ojebával na daniach, alebo že by nevedel dodržať slovo. Podľa mňa ani nenechával osratý záchod, vedel si vyprať ponožky a trenky, negrgal a neprdel nahlas v spoločnosti…. nevŕtal sa v nose. Takže z čoho si akože chlapi chceli brať vzor? Česť výnimkám samozrejme.

Mnohé dievčatá pozerali a pozerajú telenovelu Skrytá vášeň aj kvôli tomu, že sa im páčili sestry Norma, Sara a Chimena. Možno by chceli byť také isté a majú ich za vzory ženskosti a krásy.

Neviem ale o tom, že by sa sestry Elizondove flákali po nociach po krčmách a baroch, že by zvracali na záchode ožraté, alebo že by na záchodoch fajčili kokoty za jedno poldeci, alebo že by sa nevedeli slušne vyjadrovať, alebo že by boli nesčítané a nevedeli čo sú to spôsoby v spoločnosti, alebo že by si z pier robili dve párkové klobásy. Takže z čoho si akože dievčatá chceli brať vzor? Česť výnimkám samozrejme.