Televízia, internet, sociálne siete. Nenápadne človeku podsúvajú, aby sa nemal rád. Aby sa nenávidel skrz svoju neznalosť a “nedokonalé” telo, ktoré nezapadá do novodobého konceptu a predstavy o tom, ako má človek vyzerať. Ponúka však riešenia, ako to zmeniť. Odvšadiaľ sa na nás valí heslo ZMENA!!!

Ľudia, nedajte si vziať svoju jedinečnosť tým, že vám ponúknu život podľa šablóny, z pásovej výroby tuctovosti.

Nenechajte sa od niekoho presvedčiť, že ste škaredí, neatraktívni, odporní a nahovoriť si, ako máte podľa nich vyzerať. Podľa tabuliek, vzorcov a modelov dnešnej doby.

Buďte za seba radi! Od žiadneho kouča, poradcu či trénera nepotrebujete povolenie žiť tak, ako chcete. Vyzerať tak, ako chcete. Správať sa tak, ako chcete. Jesť, študovať a obdivovať to, čo chcete. Mať priateľov a partnerov akých chcete. Mať prácu a záľuby, aké chcete. Mať svoje zlozvyky, slabosti, neresti, trápenia, sklamania a vyrovnávať sa s nimi po svojom. Môžete milovať aj nenávidieť ako chcete. Po svojom víťaziť aj robiť chyby. Pretože nemôže byť každý človek rovnaký. A už vôbec nie sme naprogramované neúnavné a bezchybné mašiny. Sme ľudia. Každý iný. Chválabohu.