Tak sa zamýšľam… ako sa môže nejaký chlap cítiť ako žena a prehlasovať sa za ženu, keď v živote nezažil menštruáciu, ani aké to je splodiť dieťa s mužom z lásky, aké to je robiť si tehotenský test, aké to je rodiť. Keď nikdy nezažil dievčenské a ženské chápanie sveta, ich pocity, ich prirodzenú nežnosť a láskavosť. Keď nezažil, aké to je keď sa dievča mení na ženu. Keď nevie aké to je mať prirodzené prsia. Keď nemá prirodzený ženský šarm a to kúzlo, ktoré má iba žena. Bez toho aby musela do seba pchať tabletky, rezať si penis a mať ten odporný héliový zdeformovaný hlas. Keď nevie aké to je ochorieť ako žena. A ako cíti žena bolesť, smútok, stratu. Aký je to pocit potratiť.

A keby nemalo byť jasné a príroda sa nevedela rozhodnúť, či máš byť muž alebo žena, tak sa narodíš s prázdnym miestom medzi nohami a sám si tam nasadíš piču alebo kokot, ako dielik z lega. Lenže príroda je dokonalá a vždy najlepšie vie, kto má byť človek, kto zviera, aká rastlina má mať akú farbu. A my nesmieme spochybňovať dokonalosť prírody. Máme ju chrániť, ctiť si ju a ďakovať jej za dar života a za obživu.

Mám právo na to, aby sa mi to nepáčilo. Aby mi to bolo odporné. Aby sa mi to hnusilo. Pretože nemusím so všetkým súhlasiť a tá úchylná banda predsa nemôže vyžadovať od všetkých ľudí, aby ich mali radi, aby ich obdivovali, aby sa tvárili, že je to normálne. Druhá vec je ich rešpektovať aspoň natoľko, že ich nebudeme mlátiť, ani vraždiť, ani im zakazovať pracovať, šoférovať, mať záľuby, robiť umenie atď…. no poniektorí sa tvária, akoby nemali práva ako ostatní ľudia a niečo je im zakazované. Akoby ich tu niekto lovil a keď niekto nedajbože zabije niekoho z tej ich podivnej LGBTXDADFADF komunity, tak z toho robia pravidlo. Akoby ich tu niekto zabíjal každý deň iba z princípu. A keď majú pocit, že áno, tak nech sa vyjadria k tým homosexuálnym sériovým vrahom. Nech sa najprv pozrú na zločin do svojich kruhov, kým budú ukazovať na to, akí sú oni jemnučkí dobručkí chutnučkí a to zlo je v ostatných ľuďoch. V nich nie.

A taký ten argument, že – veď nech si robia čo chcú, nikomu tým neubližujú. Neubližujú? A čo to množstvo mladých ľudí, ktorí ich majú na sociálnych sieťach za vzory a chcú sa im podobať? Neberú si za vzor, že nejaký homosexuál je napríklad doktor alebo učiteľ a tiež by chceli byť doktori a učitelia. Berú si z tej komunity iba tú prezentáciu zvrátenosti a myslia si, že takto budú in a obľúbení v dnešnej dobe. Aj keď vlastne ani nie sú homosexuáli. Ale majú pocit, že by mali byť, lebo je to teraz také milučké, dobručké, chutnučké.

 

A keď si dovolíte na tú ich “komunitu” a “ich ľudí” povedať nejakú kritiku, tak ste hneď za nepriateľa. Hneď ste zlý človek. Oni sa môžu vyjadrovať a prezentovať otvorene a aj slušne a neslušne, oplzlo, vulgárne, agresívne, sexisticky, no vy nesmiete.